KURTOK - PARKIETY Producent tradycyjnych parkietów i deski warstwowej

O nas

Tradycja

Nasza firma istnieje od 1950 roku. Początkowo zajmowaliśmy się stolarką drzwiową i okienną oraz montażem schodów. Od 1975 roku rozpoczęliśmy produkcję mozaiki, nieco później parkietu.

 

Jakość

Aby wyprodukować wysokiej jakości parkiety spełnionych musi zostać kilka warunków. Bardzo ważny jest dobór surowca. Drugim istotnym czynnikiem jest suszenie, które w naszym zakładzie odbywa się w suszarniach, zapewniających prawidłowy przebieg procesu suszenia. Tak przygotowany materiał zostaje poddany obróbce. Nowoczesne maszyny zapewniają odpowiednią jakość wymiarową wykonanych elementów. Końcowym etapem produkcji jest sortowanie i pakowanie. Produkty pakowane są w folię, zabezpieczającą przed warunkami atmosferycznymi, przede wszystkim przed nadmiarem wilgoci.

 

Bogata oferta

Nasza działalność skupia się na wytwarzaniu parkietów z dębu i jesiona w trzech klasach jakości. Klepki parkietowe produkowane są w różnych rozmiarach, poza standardowymi również na zamówienie. Jak również Deska trójwarstwowa.

 

Kompleksowa obsługa

Wychodząc naprzeciw sugestiom klientów, od 1992 roku oferujemy również możliwość położenia zakupionej podłogi. Wysokiej klasy parkieciarze, najlepszy sprzęt do cyklinowania, profesjonalna chemia parkietowa, pozwalają na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy również transport. Możliwość załatwienia wszystkich spraw związanych z podłogą w jednym miejscu, to niewątpliwie wygoda dla klienta. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest otrzymanie pełnej gwarancji na wykonaną posadzkę, obejmującej zarówno parkiety, jak i jego wykonanie.